Sousmenu_organisation_off Sousmenu_newsandevents_on Sousmenu_contact_off Ochrona słuchu Ochrona oczu i twarzy Ochrona dróg oddechowych Rękawice ochronne Odzież ochronna Profesjonalne obuwie Ochrona przed upadkiem z wysokości Dołącz do nas

Strona główna > Nowości i wydarzenia > NOWOŚĆ: Firm Fit


NOWOŚĆ: Firm Fit


Honeywell Safety Products wprowadza na rynek nowe wkładki  do uszu Firm Fit marki Howard Leight. Firm Fit to  bardziej miękkie, wygodniejsze i chroniące słuch znacznie lepiej niż inne cylindryczne stopery.

Bazując na opiniach klientów wkładki  Firm Fit marki Howard Leight zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę i stabilniejsze dopasowanie osobom preferującym bardziej odczuwalne stopery w uchu i przyzwyczajonym do tradycyjnego cylindrycznego lub baryłkowatego kształtu wkładek .

 

„Nowe wkładki  do uszu Firm Fit marki Howard Leight są niezwykle wygodne, skuteczniej chronią słuch i powodują mniejszy nacisk na kanał słuchowy niż inne cylindryczne stopery” – podsumował Franz-Josef Nuelle, regionalny menedżer ds. produktów z grupy ochrony oczu, twarzy, głowy i słuchu Honeywell Safety Products EMAI. „Zasadniczo, im wkładka jest wygodniejsza, tym dłużej pracownik może ją nosić, co oznacza lepszą ochronę słuchu pracowników i łatwiejsze spełnianie wymogów prawnych dla menedżerów ds. bezpieczeństwa”.

 

Niezależne badania laboratoryjne przeprowadzone przez firmę Michael & Associates, Inc wykazały, iż w porównaniu do innych wkładek do uszu Firm Fit zapewniają lepszą ochronę przed hałasem (tłumienie SNR na poziomie 37 dB) w swojej kategorii i są o 40% bardziej miękkie niż większość cylindrycznych wkładek  dostępnych obecnie na rynku.

 

Co więcej, dzięki ich konstrukcji łatwo jest je także odpowiednio ukształtować oraz wygodnie umieścić w kanale słuchowym, a jasnopomarańczowy kolor sprawia, że są doskonale widoczne. Wkładki te są dostępne w wersji bez i ze sznurkiem.

 

Wkładki do uszu Firm Fit marki Howard Leight są dostępne do nabycia u wiodących na rynku dystrybutorów produktów z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego. Więcej informacji na stronie www.honeywellsafety.com