Sousmenu_organisation_off Sousmenu_newsandevents_off Sousmenu_contact_off Ochrona słuchu Ochrona oczu i twarzy Ochrona dróg oddechowych Rękawice ochronne Odzież ochronna Profesjonalne obuwie Ochrona przed upadkiem z wysokości Dołącz do nas

Strona główna > Produkty > Ochrona dróg oddechowych

Działając w ponad 120 krajach na całym świecie, firma Honeywell jest światowym liderem z zakresu ochrony dróg oddechowych. W procesie tworzenia nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na połączenie maksymalnej ochrony dróg oddechowych z optymalną wygodą eksploatacji, co znacznie ułatwia bezpieczne oddychanie.

Honeywell oferuje największy wybór jednorazowych półmasek filtrujących, półmasek i masek wielokrotnego użytku, zasilanych systemów oczyszczających powietrze oraz wyposażenia dostarczającego powietrze i samodzielnych aparatów oddechowych o szerokim zakresie zastosowania.

Wykorzystując 100 lat doświadczenia z zakresu ochrony dróg oddechowych, Honeywell koncentruje swoje działania na opracowywaniu wydajnego i wygodnego sprzętu, w oparciu o sugestie użytkowników. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie produktów, tak by odpowiadały one na wszelkie potrzeby płynące z rynku oraz gwarantowały pracownikom najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy.

title download our catalogs