Sousmenu_organisation_on Sousmenu_newsandevents_off Sousmenu_contact_off Ochrona słuchu Ochrona oczu i twarzy Ochrona dróg oddechowych Rękawice ochronne Odzież ochronna Profesjonalne obuwie Ochrona przed upadkiem z wysokości Dołącz do nas

Strona główna > Organizacja

Organizacja

Honeywell Safety Products jest największym na świecie dostawcą środków ochrony indywidualnej (PPE) i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa.

Nasza sieć specjalistów w dziedzinie produkcji, wsparcia i bezpieczeństwa to ponad 10 000 ludzi w 30 krajach. Nasza działalność nie ogranicza się do dostarczania produktów i usług: każdy z nas jest zdeterminowany, by chronić ludzkie życie. Posiadamy 40 zakładów produkcyjnych, 30 centrów badawczych, 25 centrów dystrybucyjnych oraz 69 biur na całym świecie.

Honeywell Safety Products wykorzystuje niezwykłe możliwości innowacyjne i technologiczne firmy Honeywell International do tworzenia nowych materiałów, podzespołów elektronicznych, czujników i systemów komunikacyjnych. Dysponujemy rozbudowaną siecią specjalistów w zakresie bezpieczeństwa oraz punktów sprzedaży i wsparcia na sześciu kontynentach.

Pozostając blisko naszych klientów, możemy ściśle współpracować z użytkownikami końcowymi, rozumieć ich problemy, dzieląc się z nimi wiedzą na temat zagrożeń i dostarczając skuteczne rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje różne produkty marek Honeywell: