Sousmenu_organisation_off Sousmenu_newsandevents_off Sousmenu_contact_off Ochrona słuchu Ochrona oczu i twarzy Ochrona dróg oddechowych Rękawice ochronne Odzież ochronna Profesjonalne obuwie Ochrona przed upadkiem z wysokości Dołącz do nas

Strona główna > Produkty > Profesjonalna Odzież

Firma Honeywell oferuje pełny zakres osobistej odzieży ochronnej, jednorazowego i wielokrotnego użytku. Dostarcza pracownikom odzież i wyposażenie dostosowane do zagrożeń, na które są narażeni. W celu spełnienia wymagań różnych użytkowników dostępna jest szeroka gama odzieży, odpowiedniej do charakteru i poziomu wymaganego zabezpieczenia.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w zakresie produkcji jednorazowych, kompletnych odzieży ochronnych oraz odzieży technicznej przeznaczonej do zastosowań w przemyśle ciężkim (przemysł petrochemiczny, żywności, farmaceutyczny, zaawansowane technologie) staliśmy się uznanym liderem w dziedzinie oceny i doboru rozwiązań w zakresie środków ochrony osobistej dla stanowiących duże wyzwanie współczesnych miejsc pracy. Wszystkie typy naszej odzieży ochronnej są projektowane tak, aby zapewniały użytkownikowi ochronę, komfort i trwałość, są one także zgodne z normami europejskimi.

title download our catalogs